Już 25 lipca na błonia PGE Narodowy w Warszawie w ramach ogólnokrajowej kampanii „W boju i potrzebie krwi nie szczędząc” odbędzie się otwarty piknik rodzinny, połączony z akcją honorowego krwiodawstwa, działaniami profilaktycznymi oraz prezentacją służb mundurowych.
W programie przewidziano m.in.:
- akcję poboru krwi,
- Strefę Zdrowia z udziałem Mazowieckiego OW NFZ i partnerów,
- pokazy sprzętu wojskowego i pojazdów bojowych,
- prezentacje służb mundurowych,
- pokazy ratownictwa i pierwszej pomocy,
- stoiska edukacyjne i informacyjne instytucji publicznych,
- atrakcje dla dzieci i rodzin,
- występy artystyczne oraz aktywności promujące bezpieczeństwo i zdrowy styl życia.
➡️Więcej informacji o kampanii
Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli porozmawiać z inspektorami pracy z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie na temat prawa pracy.
Serdecznie zapraszamy do udziału.