Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Mija 20 lat od czasu nowelizacji Kodeksu Pracy, która stanowi podstawę do nauczana problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii w szkołach. W oparciu o opracowane przez Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy i przy wsparciu Państwowej Inspekcji Pracy w wielu szkołach ponadpodstawowych w całej Polsce od 2006 roku realizowany jest Program edukacyjny ”Kultura bezpieczeństwa”. Każdego roku kilkadziesiąt tysięcy uczniów uczestniczy w zajęciach poświęconych podstawom prawa pracy, w tym najważniejszym zasadom i przepisom bezpieczeństwa i higieny pracy. Jest to jednak wciąż nie więcej niż 10% wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w Konferencji „Bezpieczeństwo, higiena i zdrowie psychiczne w placówkach oświaty”. Wydarzenie to poświęcone będzie zarówno nauczaniu podstaw prawa pracy w celu przygotowania młodych ludzi do wejścia na rynek pracy, jak również zarządzaniu ryzykiem zawodowym w pracy nauczycieli, ze szczególnym uwzględnieniem czynników psychospołecznych. Konferencja odbędzie się 9 listopada br. w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie (ul. Grójecka 186). 

 

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU, ZAPISZ SIĘ KLIKAJĄC PONIŻSZY PRZYCISK 

     Zapisz się, aby wziąć udział!

 

Mamy nadzieję, że udział w Konferencji będzie dla Państwa inspiracją, że pozwoli na wzbogacenie wiedzy, potrzebnej do kształtowania bezpiecznych, zdrowych warunków pracy, komfortowego środowiska pracy w placówkach oświaty.

Szczegóły wydarzenia:

Data wydarzenia:
9 listopada 2023, godz. 10:00

Strefa czasowa: (UTC+01:00)
Siedziba Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie, ul. Grójecka 186, 02-390 Warszawa

Konferencje

Stacjonarne

Udostępnij:

Weź udział

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

Logo PIP

Menu