• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

05.10.2022

Najlepsi na Mazowszu... Rozstrzygnięcie konkursów "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" i "Najaktywniejszy społeczny inspektor pracy"

Szanowni Państwo! Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić do udziału w finale konkursów "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" i "Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy" na szczeblu okręgu. Finał odbędzie się 5 października br. o godzinie 11:00 w hotelu Arche w Warszawie, Aleja Krakowska 237.

Tegoroczna edycja konkursów cieszyła się wyjątkowym zainteresowaniem. Należy też podkreślić, że większość kandydatów do laurów zgłosili inspektorzy pracy, którzy co roku kontrolują tysiące mazowieckich zakładów, najlepsze doceniając nominacją. Nam wszystkim – kierownictwu i kadrze Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie – zależy by za wzór stawiać firmy, które wyróżnia staranne planowanie i organizacja pracy, które zarządzają bezpieczeństwem i zdrowiem pracowników i innych osób będących w obszarze oddziaływania firmy w sposób efektywny, z wykorzystaniem rozwiązań wykraczających poza określone w obowiązujących przepisach standardy.

Aż dwanaście firm – najlepszych z najlepszych pracodawców – wzięło udział w ostatecznej rywalizacji o zaszczytne miejsca na podium w województwie mazowieckim w roku 2022. Są to firmy, które dzięki zaangażowaniu kierownictwa i wszystkich pracowników, wspieranego mądrym doradztwem ze strony służby bhp, uczyniły wymóg troski o życie, zdrowie i dobrostan człowieka integralną częścią procesów biznesowych przedsiębiorstwa.

Cieszmy się również ogromnie obserwując swoisty renesans społecznej inspekcji pracy, która funkcjonując bezpośrednio i stale w zakładach pracy pozytywnie wpływa na stan bezpieczeństwa i higieny pracy oraz praworządności w stosunkach pracy. Inspektorzy społeczni coraz liczniej uczestniczą w organizowanych przez nas szkoleniach, dzielą się swoim dorobkiem zgłaszając do organizowanego przez nas konkursu.

Bądźmy razem w dniu naszego wspólnego święta! Udział w finale możliwy jest również online, gdyż będzie on streamowany live pod linkiem: LINK

 


GIP Przejdź do GIP Porady prawne