• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

21.06.2022 Artykuł archiwalny

"Zdobądź dyplom PIP" 2022

Przed nami kolejne szkolenie online w ramach programu  „Zdobądź Dyplom PIP” które odbędzie się 23 czerwca o godz. 10:00.

Program „Zdobądź Dyplom PIP” jest przygotowany z myślą o najmniejszych przedsiębiorstwach (zatrudniających do 20 pracowników).

Wszystkich Państwa, którzy nie zgłosili się jeszcze do programu zachęcamy do zapisu:  weźmiecie Państwo udział w bezpłatnym szkoleniu, na którym omówione będą najważniejsze zagadnienia dotyczące tego, jak zgodnie z prawem zatrudniać i bezpiecznie organizować pracę. Po szkoleniu będzie możliwość skorzystania z audytu inspektora pracy, który wskaże obszary wymagające jeszcze poprawy.

Każdy uczestnik programu otrzymuje też publikacje i listę kontrolną, co umożliwia mu  dokonanie przeglądu rozwiązań przyjętych przez firmę i wprowadzenie niezbędnych modyfikacji.

Zapraszamy wszystkich chętnych. Liczba miejsc w programie, na ten rok, jest ograniczona. Przewidziane są również inne terminy szkoleń, których daty podamy w najbliższym czasie.

Zgłoszenia na adres: prewencja@warszawa.pip.gov.pl

Pobierz kartę zgłoszenia do programu:  Zdobadz Dyplom PIP.pdf

 

Więcej o programie: https://www.pip.gov.pl/pl/prewencja-i-promocja/programy-prewencyjne-panstwowej-inspekcji-pracy/118331,zdobadz-dyplom-pip.html


GIP Przejdź do GIP Porady prawne