• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

20.06.2022 Artykuł archiwalny

Falenicki Dzień Sąsiada w Wawerskim Centrum Kultury

W niedzielę 19 czerwca o godzinie 14:00 Wawerskie Centrum Kultury zorganizowało Falenicki Dzień Sąsiada. Do udziału w pikniku zaproszeni byli wszyscy okoliczni mieszkańcy.

WAWER11
Organizatorzy postarali się, by wydarzeniu towarzyszyły liczne atrakcje, których adresatami byli przede wszystkim najmłodsi. W programie znalazły się więc: warsztaty kaligrafii na płóciennych torbach, warsztaty malowania tatuaży, spotkanie autorskie Anny Stankiewicz i prezentacja książki „Figle-Migle”, wykłady na temat bezpiecznych wakacji oraz spotkanie ze strażakami.
Na starszych przybyłych czekała wystawa rzeźb i malarstwa Grzegorza Kaczmarczyka oraz koncert Patryk Lewi Trio.

Jednym z Patronów akcji był Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie, który przygotował stoisko z publikacjami dotyczącymi prawa pracy i BHP. Obecność przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy, Pawła Rozowskiego i Piotra Buchowicza, dała zebranym możliwość zapoznania się z działaniami instytucji, w której na co dzień pracują i umożliwiła uzyskanie darmowej porady prawnej. Dzieci biorące udział  w konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje” otrzymały nagrody w postaci gier planszowych.

WAWER13
 GIP Przejdź do GIP Porady prawne