Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 25 stycznia 2024
1:0 minut

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze organizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie, poświęconym tematyce "Równoważny czas pracy". Webinar odbędzie się w dniu 29 stycznia 2024 r. o godzinie 10:00.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zasadami ustalania i rozliczania równoważnego czasu pracy, a także z najczęstszymi błędami i zagrożeniami związanymi z tym systemem czasu pracy. Spotkanie poprowadzi Starsza Inspektor Pracy, Pani Izabela Milińska - Mińkowska, która odpowie na pytania zadawane przez uczestników.

 

Aby wziąć udział w webinarze, należy zarejestrować się poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod linkiem znajdującego się poniżej. Po rejestracji pokaże się Państwu link do spotkania oraz instrukcje, jak się do niego dołączyć.

Formularz zgłoszeniowy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej okazji do poszerzenia swojej wiedzy i wymiany doświadczeń z innymi osobami zainteresowanymi tematyką równoważnego czasu pracy.

Webinaria Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie skierowane są do menedżerów, przedsiębiorców, pracodawców, pracowników, administracji publicznej. Celem szkoleń jest wsparcie merytoryczne w funkcjonowaniu działalności przedsiębiorstw. Webinaria będą organizowane zdalnie, za pomocą komunikatora internetowego Microsoft Teams.

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu