
🚒 Wczoraj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Kongresie Pożarnictwa FIRE EXPO 2025 na PGE Narodowym. Dziękujemy za ogromne zainteresowanie naszym stoiskiem oraz za wszystkie rozmowy, pytania i wspólne refleksje na temat bezpieczeństwa pracy. Wasza aktywność i otwartość na tematykę prawa pracy oraz bhp pokazują, jak ważne są takie spotkania!
👥 W wydarzeniu uczestniczyli Główny Inspektor Pracy Marcin Stanecki oraz Okręgowy Inspektor Pracy w Warszawie Andrzej Cegła.
💬 „Bezpieczne środowisko pracy to system powiązanych i przenikających się ze sobą dziedzin. Wymiana doświadczeń, poznawanie nowych technologii i rozwiązań poprawiających poziom bezpieczeństwa w zakładach pracy oraz w przestrzeni publicznej przyniosą owoce, bo znajdą praktyczne zastosowanie. A przede wszystkim zwiększy się świadomość różnego typu zagrożeń
i sposobów ich ograniczania.” – mówił Marcin Stanecki podczas Kongresu.
📍 Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie przygotował stoisko informacyjne, przy którym odwiedzający mogli skorzystać z bezpłatnych porad prawnych z zakresu prawa pracy i bhp oraz zapoznać się z publikacjami Państwowej Inspekcji Pracy.
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!
fot. Jarosław Malarowski