Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 1 sierpnia 2023
1:7 minut

W dniu 27 lipca 2023 r. na PGE Narodowym w Warszawie odbył się Kongres Pożarnictwa FIRE/SECURITY EXPO, w którym uczestniczyli przedstawiciele Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie.

W 17 edycji Kongresu Pożarnictwa wzięli udział projektanci, instalatorzy, specjaliści ppoż, strażacy, rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, wykonawcy i inwestorzy branży budowlanej. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję wysłuchać wykładów dot. kwestii projektowania i bezpieczeństwa obiektów budowlanych oraz osób w nich przebywających ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, wziąć udział w warsztatach czy zapoznać się z ofertą wiodących producentów i dostawców rozwiązań i systemów bezpieczeństwa.

Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie przygotował szeroką ofertę w postaci publikacji oraz dał możliwość konsultacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. OIP w Warszawie reprezentowali Artur Młotek – Młodszy Inspektor Pracy oraz Piotr Szeligowski – Starszy Inspektor Pracy – Specjalista.

W wydarzeniu wziął udział Zastępca Głównego Inspektora Jarosław Leśniewski, który przedstawił wystąpienie na temat postulowanych przez Państwową Inspekcję Pracy zmian w przepisach w świetle wyników kontroli w budownictwie. Zastępca Głównego Inspektora Pracy zaprezentował wyniki kontroli przeprowadzanych na budowach, wskazał najczęstsze przyczyny wypadków przy pracy i działania oraz inicjatywy PIP, które mają podnieść poziom bezpieczeństwa w trakcie realizacji inwestycji budowlanych.

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu